ثبت امتیاز

مصطفی شنتوپ سخنگوی پارلمان ترکیه حمله به نمازگزاران فلسطینی در مسجد الاقصی را توسط نظامیان رژیم صهیونیستی را نمونه تروریسم دولتی خطاب کرد.

تروریسم دولتی / مصطفی شنتوپ سخنگوی پارلمان ترکیه حمله به نمازگزاران فلسطینی در مسجد الاقصی را توسط نظامیان رژیم صهیونیستی را نمونه تروریسم دولتی خطاب کرد.

سخنگوی پارلمان ترکیه در روز قدس حمله به نمازگزاران فلسطینی توسط نیروهای رژیم غاصب صهیونیستی در مسجد الاقصی را تروریسم دولتی خطاب کرد و این اقدام را از جانب ترکیه به شدت محکوم کرد. روز قدس نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی  حمله ای گسترده به نمازگزاران داخل مسجد کرده و ده ها نفر در این حادثه زخمی و بازداشت شدند.

هر ساله با فرا رسیدن روز قدس، رژیم صهیونیستی اقدام به برخوردهای نظامی می کند تا شاید بتواند جلوی موج گسترده اعتراضات فلسطینیان و ملت های جهان را نسبت به اشغال سرزمین های مسلمانان فلسطین بگیرد.هفتاد و سه سال اشغال سرزمین های اسلامی از جانب رژیم صهیونیستی و تشکیل دولتی تروریسم در قلب دنیای اسلام توطئه ای بود که در خلال جنگ جهانی دوم از سوی کشورهای غربی شکل گرفت.

با گذشت سال ها همچنان این رژیم در جغرافیایی جهان اسلام فاقد مشروعیت بوده و هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران شاهد خروش علیه جنایتکاران دولتی رژیم صهیونیستی هستیم.دولت ترکیه نیز ضمن محکوم کردن این اقدام رژیم صهیونیستی و بر حق ملت فلسطین برای حاکمیت سرزمینی تاکید کرده و از مجامع بین المللی خواستار پایان توقف اقدامات غیر انسانی رژیم صهیونیستی در فلسطین شد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.