سومین روز رزمایش نظامی فاتحان خیبر در منطقه عمومی شمال غرب

ثبت امتیاز
رزمایش ارتش ایران / رزمایش نظامی فاتحان خیبر به سومین روز خود رسید و در این مرحله ارتش ایران با طراحی تاکتیکی در حوزه حملات سنگین توپخانه ای اهداف مورد نظر را کسب کرد.
در سومین روز رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروهای نظامی با اقدامات آفندی به اهداف از پیش تعیین شده دست یافتند. این رزمایش در منطقه عمومی شمال غرب برگزار شده و نیروهای ارتش ایران با بهره گیری از آخرین توانمندی نظامی آماده مقابله با هرگونه تهدید علیه تمامیت ارضی ایران شدند.

رزمایش نظامی فاتحان خیبر با هدف آمادگی رزمی ارتش جمهموری اسلامی ایران در منطقه شمال غرب کشور برنامه ریزی شده است. در سومین روز، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، مواضع دشمن فرضی را با حملات توپخانه ای سنگین هدف قرار دادند. این رزمایش ارتش ایران در کانون تنش بین ایران و جمهوری آذربایجان ابعاد مختلفی به خود گرفته است.

ایران همواره از حضور نیروهای نظامی و اطلاعاتی اسرائیل در خاک جمهوری آذربایجان ابراز نگرانی کرده است و با پیروزی جمهوری آذربایجان در جنگ دوم قره باغ با پشتیبانی گسترده ترکیه و اسرائیل فصل جدیدی از رقابت های منطقه ای بین کشورهای همسایه گشوده شده است.

در این میان، نیروهای رزمی ایران در حال سنجش آمادگی و قدرت نظامی خود در شمال غرب هستند و این رزمایش در سومین روز خود پیام های آشکار و پنهانی نسبت به اقدامات احتمالی نسبت به امنیت ملی ایران را دارد. جمهوری اسلامی ایران همواره بیان کرده است که نسبت تهدیدات امنیت ملی خود اقدامات پیشگیرانه و متقابل جدی انجام می دهد.

همچنین ببینید

عملیات تروریستی علیه P.K.K و Y.P.G

هدف قرار دادن مواضع تروریست های {پ. ک. ک و ی. پ. گ}

پس از عملیات های تروریستی اخیر در ترکیه، ارتش این کشور مواضع گروه های تروریستی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.