ثبت امتیاز

واکنش سپاه به اقدامات گروهک تروریستی مستقر در اقلیم کردستان – شاید بهتر باشد، زین پس ولایت شمالی عراق خطاب کنیم – فخر و مباهات دوستداران ایران را برانگیخت و خواب دشمنان خارجی و سمپات های داخلی آنان را آشفته کرد و یک بار دیگر نشان داد که پاسداران بی ادعا و صبور، همیشه به موقع و سر بزنگاه اقدام می کنند.

واکنش سپاه به اقدامات گروهک تروریستی

این پاسخ و واکنش سپاه به اقدامات گروهک تروریستی ، علاوه بر اشراف اطلاعاتی و توان برتر رزمی و قدرت تسلیحات ایرانی نشان داد که با این گروهک های ورشکسته و معلوم الحال که تاریخ خود را با مزدوری و کوه نشینی و تمدن ستیزی نوشته اند، تنها می‌توان با یک زبان سخن گفت و البته آن منطق قدرت است. تروریست ها در عمل پی بردند که نمی توانند در پستوی مناطق دچار خلا حاکمیتی و سوراخ های کوهستان بخزند، و با دم شیر بازی کنند.

واکنش سپاه به اقدامات گروهک تروریستی

به راستی باید پرسید چطور ممکن است گروهکی که پس از اغوای دخترکان خرد، رحم از آنها بر می کردند تا بهتر بتوانند حیثیت و ناموس شان را سترون کنند و آنان را به جای بهره مندی از حق خدادادی مادری، ناچار به مبارزه از طریق روسپی‌گری گروهی و بی اجر و مزد کنند، امروز دم از حقوق زنان و شعار زن و زندگی می زنند، به راستی سرکردگان این گروهک بدنام که پس از فروپاشی شوروی، خود را به کابین رژیم صهیونیستی درآورده اند، گمان می کنند که تیغ اذهان ایرانی انقدر کند و نسیانکار شده است که جنایات آنان را فراموش کند؟

مگر آنها نبودند که سر از تن پاسداران این آب و خاک جدا می کردند و مخلص ترین جوانان دوران را ناجوانمردانه شهید میکردند؟ مگر آنها نبودند که در عروسی و عزا اسیران خود را قربانی می کردند و در قرن بیستم، شاهدی بر امکان نزول انسان به چاه توحش و جاهلیت می شدند و سبعیت هند جگرخواررا به یاد می آوردند؟ مگر آنها نبودند که انگشت اشاره شرکت کنندگان در انتخابات را قطع می کردند؟

این گروهک ها و بوقلمون های ملونی چون مسعود بارزانی، باید بدانند که همان ایرانی که پناه و ملجأ خود و نوامیس شان در برابر دیگر تروریست های رقیب شان (داعش) بود، امروز می تواند همان قدرت سخت را دگرگونه به کار برد و تغییر در تدبیر دهد.

اگر سرداری رفته، خداوند توان مضاعفی به سربازانش بخشیده است. آیا آنها که عربی زبان دوم شان است قرآن نخوانده اند و در سوره عنکبوت تدبر نکرده اند و از خانه سست عنکبوت شدن واهمه ای ندارند؟ آیا آنها از سرنوشت پدران شان پی به بی عاقبتی توحش و مزدوری و تکیه بر عمود اغیار نبرده اند؟

امید بر این است که این اقدامات تحسین آمیز سبزپوشان سپاه پاسداران با همکاری یقه سفیدان و مدیران، در داخل و استان های مرزی غرب و شمال‌غرب (به خصوص آذربایجان غربی) و در بعد بین المللی با تشریک مساعی با ترکیه در خصوص مبارزه با گروه های تروریستی در عراق همراه شود و در صورت لزوم در خصوص مناطق شمالی سوریه که مبدل به مکانی مشابه ایالات سرحدی پاکستان با افغانستان شده اند، نیز باز اندیشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.