ثبت امتیاز

به گزارش خبرگزاری تی آر تی:

چاووش‌اوغلو به طور جداگانه با ایمن سافدی (وزیر امور خارجه اردن)، دیوم مکونن (معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه اتیوپی) و جوزپ بورل (نماینده عالی روابط خارجی و سیاست امنیتی اتحادیه اروپا) دیدار کرد.

دیدار های دو جانبه چاووش اوغلو

به گزارش تی آر تی؛ مولود چاووش‌اوغلو (وزیر امور خارجه ترکیه)، که برای شرکت در نشست “صیر بنی یاس” در امارات متحده عربی حضور دارد، دیدارهای دوجانبه‌ای انجام می‌دهد.در بررسی دیدار های دو جانبه چاووش اوغلو شاهدیم چاووش‌اوغلو، به طور جداگانه با ایمن سافدی (وزیر امور خارجه اردن)، دیوم مکونن (معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه اتیوپی) و جوزپ بورل (نماینده عالی روابط خارجی و سیاست امنیتی اتحادیه اروپا) دیدار کرد.

دیدار های دو جانبه چاووش اوغلو

در جریان دیدار های دو جانبه چاووش اوغلو ،وزیر خارجه ترکیه؛  در پستی در حساب توییتر خود با اشاره براینکه،  با مکونن همتای اتیوپیایی خود دیدار کرده است، اظهار داشت: ما بر رضایت خود از توافق آتش‌بس که به درگیری در اتیوپی پایان داد تأکید کردیم. و با بیان اینکه وی با بورل نیز دیدار کرده است، خاطرنشان کرد‌، با ایشان در مورد تحولات منطقه، از جمله اوکراین و شرق مدیترانه گفتگو کردیم.

 وزیر خارجه با اشاره براینکه، با همتای اردنی خود صفدی، در نشست صیر بنی یاس دیدار کرده است، گفت: در این دیدار در مورد روابط دوجانبه و وضعیت برادران و خواهران فلسطینی خود گفت‌وگو کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.