اردوغان: فردا باز هم خبرهای خوبی برای مردم ترکیه داریم

5/5 - (2 امتیاز)

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، در مراسم افتتاحیه چندین طرح عمرانی و مواصلاتی عمده از جمله پروژه تحول شهری گورجوکاپی، جاده مرزی اسپیر-ریزه نوید داد روز دوشنبه ۲۶ دسامبر (پنجم دی) باز هم اخبار خوبی برای شهروندان ترکیه خواهد داشت.

سخنان اردوغان در افتتاحیه طرح های عمرانی و مواصلاتی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مراسم افتتاحیه چندین طرح عمرانی و مواصلاتی کلان از جمله پروژه تحول شهری گورجوکاپی، جاده مرزی اسپیر-ریزه در استان ارزروم شرکت کرد.

اردوغان ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان مردم ارزروم، اظهار داشت: این شهر مقدس با مردم خود از تُرک ها، کُردها، چرکس ها و از هر قوم و مذهب و فرقه ای به شجاعت و شهامت شهرت یافته‌ است.

وی در اولین روزهای زمستان گفت: به طور مستمر تلاش می کنیم تا ذخایر گاز طبیعی اکتشافی در دریای سیاه را به سامانه توزیع ملی گاز ترکیه متصل کنیم. و در این خصوص روز دوشنبه اخبار خوب جدیدی برای مردم داریم.

اردوغان تصریح کرد علاوه بر بهره برداری از گاز دریای سیاه، خبرهای خوب دیگری هم برای شهروندان ترکیه در راه است. تلاش می کنیم با فرصت آفرینی برای ترکیه و مردمش قدم به قدم رفاه و امنیت را گسترش دهیم و آینده‌ای صلح‌آمیز را در کنار هم برای فرزندان مان بسازیم.

به نظر می رسد دولت اردوغان بنا دارد هرطور که شده قبل از انتخابات سال آتی  دستاوردهای ملموسی در حوزه انرژی به مردم ترکیه نمایش دهد. 

این امر وقتی مهم تر می شود که به یاد بیاورید برخی کارشناسان مسائل حوزه انرزی، میادین گازی اکتشاف شده در دریای سیاه را صرفا پروپاگاندای دولت ترکیه و فاقد ارزش و توجیه اقتصادی برای استخراج قلمداد کرده اند.

همچنین ببینید

جلسات رسمی در ترکیه

نگاهی به روایت مایک پامپئو از جلسات رسمی در ترکیه

اخیرا مایک پامپئو کتاب خاطرات خود تحت عنوان هرگز یک اینچ ندهید: مبارزه برای آمریکایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.