ثبت امتیاز

 سید محمد شروین اسبقیان، رییس فدراسیون جانبازان و معلولین، گفت: اگر خبری از ملی پوشان به دست ما نرسد به عنوان متولی ورزش جانبازان و معلولین نماینده ای از سوی فدراسیون و انجمن فوتبال به ترکیه اعزام خواهیم کرد.

لژرونرهای ایرانی حاضر در ترکیه

سید محمد شروین اسبقیان در خصوص آخرین وضعیت ملی پوشان قطع عضو فوتبال کشورمان پس از زلزله ترکیه اظهار داشت: مرتبا با فدراسیون ترکیه هم از طریق ایمیل در ارتباط هستیم آن ها هم تمام تلاش خود را می کنند تا اخبار جدید به دست ما برسد نماینده فدراسیون ترکیه در محل حادثه حضور دارد و همچنان منتظر هستیم.

لژرونرهای ایرانی حاضر در ترکیه

وی افزود: از دیروز ظهر به بعد تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هنوز خبر جدیدی به دست ما نرسیده است. همچنان با سرپرست تیم ملی پوشان در ارتباط هستیم و در آخرین صحبتی که با او داشتیم شرایط را بحرانی برای ما عنوان کرده است. ما منتظر هستیم تا اخبار جدیدی به دست ما برسد.

وی گفت: از ملت قهرمان و ولایت مدار و مسلمان ایران می‌خواهم ملی پوشان قطع عضو فوتبال کشورمان را دعا کنند تا اتفاقی برای آنها نیافتاده باشد و در سلامت باشند.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در پاسخ به این سوال که آیا نماینده ای برای پیگیری این موضوع به ترکیه اعزام خواهد کرد یا خیر گفت: قطعا تدابیر لازم را انجام خواهیم داد و امیدواریم امروز یا فردا خبری از این ملی پوشان به دست ما برسد اما اگر خبری به دست ما نرسد به عنوان متولی ورزش جانبازان و معلولین بیشتر ورود خواهیم کرد و نماینده ای از سوی فدراسیون و انجمن فوتبال به ترکیه اعزام خواهیم کرد.

اسبقیان در خصوص دستور ویژه وزیر ورزش برای پیگیری وضعیت این ورزشکاران گفت: بعد از دستور وزیر ورزش به فدراسیون جانبازان و معلولین و روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان با تمام تلاش در حال پیگیری مسئله هستیم. روابط بین الملل وزارت ورزش هم از طریق وزارت امورخارجه کشورمان پیگیری های لازم را انجام می‌دهد. امیدواریم هرچه زودتر خبری را دریافت کنیم تا خانواده های این ورزشکاران را از نگرانی دور کنیم و از خدا متعال خواستاریم تا این ملی پوشان عزیز در سلامت باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.