5/5 - (1 امتیاز)

یک خاخام صهیونیست نزدیک به اعضای تندروی کابینه رژیم صهیونیستی با اظهار نظری ضدانسانی درباره تلفات جانی زلزله اخیر در ترکیه و سوریه، خشم همگان را برانگیخت.

تلفات زلزله اخیر ترکیه و سوریه

شموئل الیاهو، خاخام نزدیک به ایتمار بن غفیر، وزیر امنیت داخلی کابینه افراطی بنیامین نتانیاهو با اظهار نظر درباره کشته شدگان زلزله اخیر در ترکیه و سوریه، موجب خشم گسترده در داخل و خارج شد. شموئل الیاهو درباره تلفات زلزله اخیر گفت: این اتفاق جهان را پاک و در نتیجه بهتر خواهد کرد.

شموئیل الیاهو در مقاله‌ای در اولام کاتان (هفته نامه صهیونیستی) مدعی شد: خداوند بر تمامی کشور‌های اطراف ما که می‌خواهند به سرزمین ما حمله کنند و ما را به دریا بریزند حاکم است، این اتفاقات برای پاکسازی جهان و ایجاد جهانی بهتر است، تردیدی نیست چنین افرادی غرق شدن فرعونیان را خواهند دید، اما آنکه از این اتفاق (غرق شدن فرعونیان) اطلاع کاملی ندارد مورد شفقت و مهر قرار می‌گیرد و تلاش می‌شود تا از غرق شدن نجات یابد.

او با قیاس زلزله اخیر در ترکیه و سوریه به غرق شدن فرعونیان در دریا، ادعا کرد: این فاجعه نشان عدالت الهی است، آنچه در سوریه رخ داد به دلیل اهانت مردم این کشور به یهودیان بوده است.

الیاهو با ابراز دشمنی رژیم صهیونیستی با ترکیه گفت: درباره ترکیه نمی‌دانم چه حساب و کتاب‌هایی با آنان داریم که باید تسویه شود، آنان در هر میدانی که می‌توانستند آبروی ما را مخدوش کردند، وظیفه ماست تا فقط نگاه کنیم و بدانیم که در اطراف ما چه می‌گذرد.

این خاخام افراطی صهیونیست تاکید کرد: اسرائیلی‌ها خوشحالند، چون لشکریان فرعون را می‌شناسند، آنان می‌دانند غرق‌شدگان کسانی هستند که می‌خواستند بنی اسرائیل را بکشند و دیگران را به بردگی بگیرند، اسرائیلی‌ها به رقص و آواز می‌پردازند، چون فهمیدند عدالت الهی در پی مجازات آنانی است که فرزندان اسرائیل را در نیل غرق کردند تا دنیا ببیند و بترسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.