ثبت امتیاز

شرکت‌های دانش‌بنیان ترکیه در زمینه ژئوفیزیک و اکتشاف و استخراخ معادن عمیق با شرکت‌های ایرانی تعامل می‌کنند

ایران و ترکیه در حوزه ژئوفیزیک

مهدی کلبی‌خانی، مدیرعامل شرکت فن‌آوران «رستاپاد» ایران گفت: یکی از پروژه‌های شاخص ما، در حوزه دانش‌بنیان و اکتشاف و استخراج ژئوفیزیک است که با همکاری کمپانی‌های ترک آن را انجام می‌دهیم.

ایران و ترکیه در حوزه ژئوفیزیک

این عضو انجمن تحقیق و توسعه ایران ادامه داد: به همین منظور، هولدینگ ما تلاش کرد در عرصه اکتشاف و استخراج اقداماتی را انجام دهد. وجود شرکت ترکیه‌ای توان پیشبرد این فعالیت را به ما می‌دهد.

یکی از نیازهای اصلی ما، توان انجام اکتشافات عمیق است که اگر به این سمت نرویم در آینده نه چندان دور در زمینه اکتشاف معدنی دچار مشکل خواهیم شد. کلبی‌خانی که عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه نیز است، در پایان اعلام کرد: سال گذشته پس از انجام زیرساخت‌ها، فعالیت خود را آغاز کردیم و در حال اجرای قراردادهای مشترکی در داخل ایران هستیم.

شایان ذکر است شرکت فن ­آوران رستاپاد در ادامه‌ی بیش از بیست سال فعالیت مدیران و متخصصان خود از سال 1377 در صنایع کشور، تأسیس شد و با موضوع “طراحی، ساخت و تأمین داخلی و خارجی  قطعات و تجهیزات صنایع” در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید. 

این شرکت با هدف پاسخ­گویی به نیاز روزافزون صنعت کشور به ارائه راه حل­ های نوین و مطابق با استانداردهای جهانی، اقدام به هم ­آوری مجموعه ­ای از شرکت­های با توان فنی و مالی بالا در قالب کنسرسیوم و جذب متخصصان کارآمد و صاحب نظر در شرکت مهندسی فن­ آوران رستاپاد نموده و توانسته است نقش خود را در اجرای پروژه­ های صنعتی به نحو مطلوب و با کیفیت متمایز، ایفا نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.