ثبت امتیاز

بسته‌های کمکی اهدایی توسط مردم روستاهای قزل خانقاه و بالو ارومیه از طریق سرکنسول‌گری ترکیه در این شهر به مناطق زلزله‌زده در جنوب شرق کشور ارسال می‌شوند.

کمک‌های بشر دوستانه توسط روستاهای ارومیه

 

 سرکنسول‌گری ترکیه در ارومیه در پیا‌م‌های جداگانه ضمن قدردانی از اهالی این دو روستا، تصریح کرد که این امانت‌ها در اسرع وقت به مناطق زلزله زده ارسال می‌شوند.

مردم دو روستای قزل خانقاه و بالو شهرستان ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی، بسته‌های کمک های بشردوستانه را جهت ارسال به زلزله‌زدگان تحویل سرکنسول‌گری ترکیه در این شهر دادند.

بولنت تکبییک اوغلو، استاندار کرک‌قلعه که به عنوان مسئول هماهنگی شهرستان پازارجیک در روند بازدید این دو وزیر از شهرک چادری پارک آتاترک آن‌ها را همراهی کرد.

وزیران آلمانی در جریان بازدید از مناطق آسیب دیده در مرکز شهرستان به همچنین به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند.

کمک‌های بشر دوستانه توسط روستاهای ارومیه

اهالی روستای قزل خانقاه روز جمعه 7 کامیونت بسته کمکی به سرکنسول‌گری ترکیه تحویل داده بودند. پیش از این نیز کمک‌های اهدایی اهالی روستای بالو به زلزله‌زدگان ترکیه مورد توجه رسانه‌های ترکیه‌ای قرار گرفته بود.

شایان ذکر است که متأسفانه روز دوشنبه ششم فوریه امسال، دو زلزله‌ به بزرگی 7.7 و 7.6 ریشتر یازده استان ترکیه را به مرکزیت شهرستان‌های پازارجیک و البستان در استان قهرمان‌ماراش لرزاند و متعاقب آن بیش از شش هزار پس‌لرزه خسارات جانی و مالی قابل توجهی به اهالی یازده استان ترکیه وارد ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.