5/5 - (1 امتیاز)

قیمت خودروی توگ اس یو وی که قرار است از این هفته پیش‌فروش شود، اعلام شد. قیمت برای آپشن استاندارد حدود 953 هزار لیر تعیین شد.

قیمت خودروی ملی ترکیه

فرآیند پیش‌فروش خودروی ملی ترکیه (توگ) از ۱۶ مارس آغاز خواهد شد.  با توجه به پیش‌بینی استقبال گسترده خریداران، “توگ” با قرعه‌کشی به اولین خریداران تحویل داده خواهد شد. قیمت مدل رنج استاندارد در تجهیزات V1 نهصد و پنجاه و سه هزار لیر تعیین شد. با همین آپشن برد، تجهیزات V2 یک میلیون و پنچاه و پنج هزار لیره است.

قیمت خودروی ملی ترکیه

تجهیزات V2 که در آن از باتری دوربرد استفاده شده است به قیمت یک میلیون و دویست و پانزده هزار لیر به فروش رسید. خودروی ترکیه می‌تواند 314 کیلومتر را در آپشن‌های استاندارد طی کند. گزینه دیگر برد 523 کیلومتری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

با توجه به قیمت لیر (۲۴۸۰)، قیمت مدل پایه توگ اس یو وی، بهای آن به تومان، دو میلیارد و سیصد و شصت و سه میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان و نسخه V2 آن، دو میلیارد و شصصد و شانزده میلیون و چهارصد هزار تومان می‌باشد.

پیش‌بینی می‌شود استقبال گسترده‌ای از خودروهای توگ در ترکیه به عمل آید و شرکت سازنده از امکان صادرات آن در آینده نزدیک سخن گفته است.

قیمت خودروی ملی ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.