5/5 - (1 امتیاز)

افشین‌فر به ترکیه می‌رود ، آرمین افشین فر ۲۵ ساله که توانایی بازی در دو پست دریافت کننده و قطر پاسور را دارد برای فصل آینده با تیم جیزره بلدیه اسپور به توافق رسیده و به این تیم خواهد پیوست.

افشین فر به ترکیه می رود

افشین فر پس از چند سال حضور در تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران تصمیم به لژیونر شدن گرفته است. او بازیکنی است که توانایی حضور در  دو پست  را دارد و در اردوی اخیر تیم ملی نیز حضور داشت. پس از رایزنی‌های نسبتا طولانی، بالاخره تصمیم گرفت ادامه‌ دوران بازیگری‌اش را در لیگ ترکیه بگذراند.

همچنین پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران پس از جدایی این بازیکن دست روی مبین نصری گذاشت و او را به خدمت گرفت و جایگزین آرمین افشین فر کرد‌.

تیم جیزره بلدیه اسپور فصل گذشته رتبه هفتم لیگ برتر والیبال ترکیه را به دست آورد و در جام حذفی این کشور مقام نهم را به دست آورد، افشین‌فر در این تیم با توجه به  حضور تیم های قدرتمندی همچون فنرباغچه، هالک بانک، آرکاس اسپور ازمیر، گالاتاسرای و زراعت بانک کار سختی را خواهد داشت و باید دید چه خواهد کرد. در هر صورت این چالش خوبی برای این بازیکن جوان و آینده‌دار تیم ملی کشورمان است و امیدواریم شاهد ظهور یک ستاره بزرگ‌تر در افق والیبال کشورمان باشیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.